anasayfa   29 November Sunday
"Gaziantep,Capital of Agriculture Industry"
A MESSAGE FROM PRESIDENT (Ahmet TİRYAKİOĞLU)


Değerli Üyelerimiz,
Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) olarak her geçen gün gelişen ve hayatımıza çeşitli alanlarda ciddi kolaylıklar sağlayan bilişim teknolojilerini üyelerimiz için yakından takip etmekteyiz.
21. Yüzyıl standartlarında üyelerine en iyi hizmet vermeyi kendine misyon ve görev edinen borsamız, bilgi teknolojileri ve iletişim ağı ekiplerimizin yürüttüğü titiz çalışmalar sonucu “ GTB Mobil Borsa” uygulamasını Gaziantep’te bir ilk olarak üyelerimizin kullanımına sunmuştur.
Cep telefonlarınıza yüklenilecek olan bu mobil uygulamayla artık Borsada gerçekleşen tüm işlemleri zaman kaybetmeden en kısa süre içerisinde görme fırsatı bulacaksınız.
Borsacılık işlemlerini bir nevi cebe indirgeyerek elinizin altına taşıyan bu sorunsuz uygulama yoğun iş temponuzda sizlere ciddi kolaylıklar sağlayacak.
Satış salonlarımızda oluşan günlük fiyatları anlık veriler olarak yansıtacak olan bu sistem ayrıca eski tarihli satış fiyatlarına da rahatlıkla ulaşmanıza imkân veriyor.
Sadece üyelerimizin kullanıcı adı ve şifre girerek iletişim olanağı bulacağı bu mobil uygulamada, aidat tahakkuk bilgileri ve toplam işlem hacimleri sorgulanıp,  borsamızla ilgili tüm gelişmeler yakından takip edilebilecek. Üyelerimiz bu uygulamayla yurt dışında dahi olsalar Borsamızda gerçekleşen ticareti takip etme fırsatı bulacaklar.
Üyelerimize birçok konuda borsaya gelmeden işlem yapma kolaylığı sağlamak amacıyla tasarlanan bu uygulamanın diğer teknoloji odaklı çalışmalarımızın da sadece başlangıcı olduğunu belirtmek istiyorum.
GTB olarak üyelerimizin her zaman gelişen ve kendini yenileyen teknolojinin hep bir adım önünde yer almaları için çabalarımızı sürdüreceğiz.

Ahmet TİRYAKİOĞLU
GTB YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Details »
İhracatçı ve İthalatçı Listesi
Loading...