GTB PERSONELLERİNE, E-TİCARET YOLCULUĞU EĞİTİMİ VE WIN WIN ETKİNLİĞİ
Tarih: 08.11.2019 - Cuma
Gaziantep Ticaret Borsası (GTB), etkin takım çalışması kapsamında personellerine yönelik motivasyon artırıcı (Win Win- Kazan Kazan) etkinliği ve ‘E-Ticaret Yolculuğu’ eğitimi düzenledi.

GTB Genel Sekreteri Özgür Bayram ve tüm birim personellerinin katılımıyla meclis salonunda gerçekleştirilen eğitim ve etkinlik çalışmasında, uzman eğitmenler Emine Boztemir ve Ayberk Abik, ticaretin ‘E’hali olarak değerlendirilen elektronik ticaretin önemi, dünya ve Türkiye’de ki gelişimi hakkında bilgiler aktardılar.

Teknolojinin ilerlemesine paralel olarak dijitalleşen dünyada, e-ticaret Pazar payının yaygınlaştığına dikkat çeken eğitmenler, mobil uygulamaların gelişimiyle ilerleyen yıllar içerisinde bu payın daha da artacağını ifade ettiler.

E-ticaret eğitiminin ardından borsa personellerine yönelik, motivasyon artırıcı her iki tarafında kazandığı bir iletişim ve anlaşma biçim olan (WIN WIN Kazan Kazan) etkinliği düzenledi.

Personellerin iki farklı gruba ayrılarak gerçekleştirdiği etkinlikte, müşterek sorun çözme kabiliyetleri ve iletişime geçme yaklaşımları eğlenceli uygulamalarla ele alındı.