GAZİANTEP EMNİYET MÜDÜRÜ ZEYBEK’TEN GTB’YE ZİYARET
Tarih: 12.11.2019 - Salı
Gaziantep Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Gaziantep Ticaret Borsasına (GTB) iade-i ziyarette bulundu.

GTB Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Meclis Başkanlık Divanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Emniyet Müdürü Zeybek’e, borsanın faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler verildi.

Emniyet Müdürü Zeybek’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, yeni görevinde başarı dileklerinde bulunan GTB Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, yaptığı konuşmada GTB’nin faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Tiryakioğlu, Gaziantep ve bölge ekonomisine katkı sağlayacak olan ET Borsası ve Antepfıstığı Lisanslı Depoculuk tesislerinin inşaatında artık son aşamaya geldiklerini kaydederek, her iki projenin de Türkiye’de sektörleri adına ilk oluşturduğunu söyledi.

GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı’da, konuşmasında Gaziantep ekonomisi hakkında açıklamalarda bulundu.

Akıncı, Gaziantep’in tarıma dayalı sanayide Türkiye’nin örnek şehirlerinin başında geldiğini ve birçok sektörde ülke üretiminin yarısından fazlasının bu kentte gerçekleştirildiğini ifade etti.

Emniyet Müdür Zeybek ise GTB’yi hayata kazandırdığı örnek projelerinden dolayı kutlayarak, çalışmalarında başarı temennisinde bulundu.

Ziyarette, ayrıca GTB Meclis Başkanı Tiryakioğlu ve Meclis Başkanı Akıncı tarafından, Emniyet Müdürü Zeybek’e gününü anısına antepfıstığı işlemeli vazo hediye edildi.

Ziyarette, GTB Meclis Başkan Yardımcısı Enver Çokay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cesim Arslan, Meclis Katip Üyesi Ahmet Karakan, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Özmen, Mustafa Kara, Bilal Darı, Nebi Koca ve Genel Özgür Bayram’da  hazır bulundular.