Etkin ve yenilikçi yöntemlerle üyelerinin rekabet gücünü artırır.
2030 yılına kadar Gaziantep’in tarım ve hayvancılık sektöründe Türkiye’nin cazibe merkezi olmasına öncülük etmek ve kurumsallıkta mükemmelliği yakalamak.
Araştırma Raporları

Bu rapor, İpekyolu Kalkınma Ajansı 2020 Yılı Fizibilite Desteği ile desteklenen "Akredite Bal Analiz Laboratuvarının Kurulmasına Yönelik Fizibilite Raporunun Hazırlanması" projesi kapsamında hazırlanmıştır.

Detayları Ekteki Dosyadan Görebilirsiniz.

İpekyolu Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Fizibilite Desteği tarafından desteklenerek hazırlanan fizibilite raporu ilimizde kurulması planlanan Hububat Emtia Merkezi için bir fizibilite çalışmasıdır.

İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen projenin amacı ilimizde kurulması planlanan Hububat Sektörü lisanslı depolar için fizibilite çalışması yapılmasıdır. Hazırlanan raporda lisanslı depo maliyetleri, kurulacak depoların büyüklüğü ve maliyetleri belirlendi

Detayları Ekteki Dosyadan Görebilirsiniz.

İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen projenin amacı ilimizde kurulması planlanan Antepfıstığı lisanslı depolar için fizibilite çalışması yapılmasıdır. Hazırlanan raporda lisanslı depo maliyetleri, kurulacak depoların büyüklüğü ve maliyetleri belirlendi.