TMO Gaziantep'ten Gıda Amaçlı Haşhaş Tohumu Satışı
Tarih: 14.09.2018 - Cuma

Afyon Alkaloidleri Fabrikası İşletme Müdürlüğü stoklarında bulunan mavi renkli naturel haşhaş tohumları 8 Eylül 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere tüm kesimlere teklif mektubu alma yöntemiyle ekteki dosyada belirtilen esaslar dâhilinde satışa açılmıştır.

Teklifler her haftnın perşembe günü saat 17.00'ye kadar toplanacak ve aynı gün Haşhaş ve Alkaloid İşleri Dairesi Başkanlığına gönderilecektir. Fiyat tekliflerinde KDV, Borsa, manipülasyon ve diğer yasal yükümlülükler hariç olmak üzere teklif miktarı kg olarak teklif fiyatı ise %2 yabancı madde içeriğine sahip ürün için TL/kg olarak verilecektir.

Her teklif mektubu için miktar azami 25 ton ile sınırlandırılmış olup teklif sahipleri her tahsis döneminde bir kez teklif verebilecektir. TeklifIerin geçerlilik süresi, teklif verildikten sonra yapılacak ilk tahsis işlemiyle son bulur.

Teklif sahibi almak istediği ürün bedelinin %5'i oranında teminatı AAF İşletme Müdürlüğünün ilgili hesabına yatıracak ve banka dekontunu teklifin ekinde sunacaktır.

Tahsislerde teklif edilen fiyat göz önünde bulundurulacak olup tekliflerin değerlendirilmesi sonucunda tahsis yapıp yapmamakla Haşhaş ve Alkaloid İşleri Dairesi Başkanlığı yetkilidir. Her haftanın Cuma günü talep sahipleri bazında yapılan tahsisler AAF İşletme Müdürlüğü ve tahsis yapılan teklif sahiplerine Haşhaş ve Aikaloid İşleri Dairesi Başkanlığınca bildirilecektir.

Detaylı bilgi ekteki dosyadadır.

Dosya İndir
DİĞER HABERLER
TWİTTER TAKİP ET