TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu ve Kadın Girişimciler Kurulu Seçimleri
Tarih: 07.01.2019 - Pazartesi

Sayın Üyemiz;

"TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu ve TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu" için "İcra Komitesi Seçimleri" 27 Şubat 2019 Çarşamba günü, 10.00 - 16.00 saatleri arasında yapılacaktır.

Seçmen listesine girmek isteyen; İl Kadın Girişimciler Kurulu üyeliği adayının ve İl Genç Girişimciler Kurulu üyeliği adayının http://tobbgirisimcilik.org.tr adresinde yer alan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurup 16 Ocak 2019 Çarşamba günü mesai bitimine kadar Borsamıza teslim etmesi gerekmektedir.

Kurullara üye olacak kişilerin;

- 18 yaşından gün almış, 40 yaşından gün almamış olması, 
- Ticaret Sicili’ne kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, genel müdürü veya murahhas azası olması gerekmektedir. 
- Gaziantep’te bulunan bir fakülte, yüksekokul ya da enstitüde, girişimcilik konusunda çalışmalar yürüten üniversite öğrencileri, öğretim görevlileri veya öğretim üyeleri ile toplum nezdinde saygınlık uyandıran diğer gerçek kişiler de İl Kurul üyesi olarak yaş sınırı aranmaksızın belirlenebilmektedir.

Kadın Girişimciler Kurulu veya Genç Girişimciler Kurulu üyeliği onaylanan kişilerin; İcra Komitesi üyeliği için başvuruları 11 Şubat 2019 Pazartesi gününden itibaren bir dilekçe ve ekinde aday olabilme şartını tevsik eden adli sicil belgesi ile birlikte en geç 18 Şubat 2019 Pazartesi mesai bitimine kadar üyelerin bağlı bulundukları Oda/Borsa’ya teslim ederek yapılabilecektir.

NOT: Talep fazla olması durumunda "TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu ve TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu" üyelikleri kura ile belirlenecektir.

Detaylı bilgi ve başvuru için iletişim bilgileri:
Cem BAYRAM (Genel Sekreter Yrd.)
Telefon: 0342 238 08 39 - Dahili: 14
E-Posta:
cbayram@gtb.org.tr

DİĞER HABERLER
TWİTTER TAKİP ET