Etkin ve yenilikçi yöntemlerle üyelerinin rekabet gücünü artırır.
2030 yılına kadar Gaziantep’in tarım ve hayvancılık sektöründe Türkiye’nin cazibe merkezi olmasına öncülük etmek ve kurumsallıkta mükemmelliği yakalamak.
E-TİCARET EĞİTİMLERİ ARALIKSIZ SÜRÜYOR
Tarih: 07.11.2019 - Perşembe
Gaziantep Ticaret Borsasının (GTB) üyelerine yönelik düzenlediği, ‘E-Ticaret ve E İhracat Eğitimleri’ hız kesmeden devam ediyor. İpekyolu Kalkınma Ajansının (İKA) destekleriyle gerçekleştirilen eğitim programının ikinci gününde, üye firmaların temsilcilerine bire bir uygulamalı eğitimler verildi.

GTB üyesi işletmeleri e-ticaret ve e-ihracat sistemi hakkında bilgilendirmek ve bu konudaki kurumsal kapasitelerine kaktı sağlamak amacıyla düzenlen ‘E-Ticaret’ eğitimine ikinci gününde de devam edildi.

GTB Meclis Salonunda gerçekleştirilen eğitimlerde, uzman eğitmenler Ayberk Abik ve Emine Boztemir, katılımcı firma temsilcileriyle bire bir görüşmelerde bulundular.

Entegrasyon Yönetimi, Tema Seçimi ve Uygulama, Kategori-Marka ve Ürün Yönetimi, Alan Adı Altında E-ticaret Sitesi Açılışları ile Panel Yönetimi ve Kullanıcı Tanımları ile ilgili katılımcılara bilgilere aktaran eğitmenler, ayrıca firmaların kurumsal web ve e-ticaret sitelerini birlikte inceleyerek doğru uygulamalar ve eksiklikler hakkında tespitlerini dile getirdiler.

DİĞER HABERLER
TWİTTER TAKİP ET